Herbalife

i

— міжнародна корпорація, яка працює в індустрії здорового способу життя. Із 1980 року компанія розробляє і реалізує методом прямих продажів продукти для збалансованого харчування, контролю ваги і персонального догляду. Товарна лінійка представлена ​​більш ніж 130 найменуваннями, включаючи протеїнові коктейлі й батончики, БАДи, енергетичні та фітнес напої, засоби для догляду за шкірою і волоссям.

Продукція Herbalife поширюється більш ніж у 95 країнах світу через широку мережу Незалежних партнерів, які консультують споживачів і надають допомогу в придбанні продукції.

Компанія Herbalife представлена ​​в Україні з 2002 року. У 2010 році в Україні починається розширення бізнесу, відкриваються перші бренд-центри нового покоління в Києві і Дніпрі.

Наша місія

— сприяти підвищенню якості життя людей, надаючи можливість для Незалежних партнерів — вести вигідний бізнес у партнерстві з компанією, а для клієнтів — користуватися якісними продуктами для здорового способу життя.

Акції Herbalife котируються на біржах NASDAQ і NYSE.
Якість продукції

Якості в Herbalife приділяється особлива увага. Продукція компанії сертифікована відповідно до вимог законодавства у всіх країнах, де представлена. В Україні — це «Інститут громадського здоров’я ім. О. М. Марзєєва НАМН України» та «Державне управління справами. Центр Превентівної медицини»

Висококваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та контроль на всіх виробничих етапах забезпечують відповідність нашої продукції найсуворішим стандартам якості. У компанії прийнята концепція «Від посадженого насіння до продукту на вашому столі», в рамках якої продукція проходить 14 стадій перевірки. До її реалізації залучені 10 спеціальних лабораторій і 300 штатних співробітників із науковим ступенем.
Вся продукція компанії Herbalife Nutrition виробляється у суворій відповідності до встановлених стандартів якості.

Виробництво продукції Herbalife Nutrition відповідає вимогам Міжнародних практик виробництва, у тому числі GMP (Good Manufacturing Practice), які представляють собою міжнародну систему норм та правил виробництва лікарських засобів, біологічно активних (дієтичних) добавок, медичних виробів, харчової продукції, а також вимог системи менеджменту безпеки харчової продукції «Аналіз ризиків в контрольних критичних точках» HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point ).